Дійсно…коли видаляєш певну музику і певні записи із блогу, робиш це з думкою “Остаточно…”
Це ж треба було мене так вибісити…
Я не хочу перекладати Нотс. Я хочу просто його вичистити від всякого непотребу..плюс порядок навести…
Дійсно…коли видаляєш певну музику і певні записи із блогу, робиш це з думкою “Остаточно…”
Це ж треба було мене так вибісити…
Я не хочу перекладати Нотс. Я хочу просто його вичистити від всякого непотребу..плюс порядок навести…