…що я все ще на тій роботі. Що від мене щось хтось хоче. Що я маю вирішувати питання “тут” і “зараз”. І дійсно…зараз я маю вирішити “тут” і “зараз” питання, як бути далі по електриці. Дивно, коли ти дивишся у екран телефона вдень, і бачиш одне, а ввечері…
Смішно. Смішно і дивно, що ціни настільки відрізняються. Бо ж мені здавалось, що я бачив те що бачив…чи просто бачив те, що хотів? Хоча…зараз бачу. Я переплутав 36 і 48…бо ціни, дійсно, відповідають тому, що я пам’ятаю. Ну…ок. Херово сидіти без світла і щось шукати, бо від втоми ти не помічаєш певних явних речей.
Часом не дуже розумію, що я роблю і навіщо…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.