Чим люди дивніші тим думки димніші

В певних людях (не буду тицяти пальцем. Ото. Ото он ото. Ото про тих) є певна рандомна жорсткість. Типу ти до них нормально, але відчуваєш певний “холодок” (хотілось сказати холодець, але ніт). Одна частина тебе каже “люди бувають різні”. Інша каже “люди бувають реально прохолодні, як риса характеру”. Третя каже “тобі здалось, все не так, бо так бачиш і відчуваєш ти”.

Загалом, ти ніколи не знаєш, як воно є чи було насправді. І навіть спитав – ти не отримаєш відповіді. Тож нема чого питати.

Хтось каже що війна, люди стали дружніші, інші та й загалом. Я кажу – люди стали добрі – добріші, а говьоні – гівніше. Бо ж інакше не буває. Навіть коли навколо війна.

І от мені цікаво, а холодні люди стають холоднішими?..


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь