Цікаво…

А чи є тут хештег однією буквою? Бо як на мене, самий легкий спосіб виділити україномовний контент то просто використовувати букву “ї”. Найбільш незрозуміла буква для кацапів (якщо не враховувати Ґ)


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь