А чи є тут хештег однією буквою? Бо як на мене, самий легкий спосіб виділити україномовний контент то просто використовувати букву “ї”. Найбільш незрозуміла буква для кацапів (якщо не враховувати Ґ)
А чи є тут хештег однією буквою? Бо як на мене, самий легкий спосіб виділити україномовний контент то просто використовувати букву “ї”. Найбільш незрозуміла буква для кацапів (якщо не враховувати Ґ)