Сьогодні (вчора) мені знову написали хню на ютубі. Хтів навіть перепостити. Але нащо перепощувати руснівську хню? Моє “підписуйтесь на канал” більш об’єктивне – я все так само хочу 1000 підписників щоб…заблокувати доступ до каналу русні…поставимо за ціль добити підписників до кінця року, щоб це зробити, бо ж…ох. Заїбли. Чесно. І чи то не можуть бути руськомовні українці? Можуть. Бо люди всюди однакові. Сьогодні от тільки. Відео з тим самим Мадяром з-під Бахмута, котрий розповів як десь на закарпатті троє виродків згвалтували свою ж 14- річну однокласницю і…їх виправдали. Ні, ви не зрозуміли, там з його слів за них директорка заступилася, заступилися вчителі і інші…типу “прастіть і памілавать” бо ж “нащо їм псувати життя”. Закарпаття, йобанавашамати. В років 10-15 я вважав то самим “проукраїнським” регіоном. Якщо таке роблять “україномовні проукраїнці”, і я і про виправдання і про вчинок – то…мабуть, я, все ж таки, не в тій країні живу. На одній вазі терезів Буча, котру всі ставлять як приклад. Чому б на іншу не ставити у приклад Закарпаття?.. Україна – не та країна, де слід народжувати дітей. Не та, не та, НЕ ТА!!! Бо виродків тут не менше ніж в рашці. Ще й свої ж виправдовують…хоча на мою думку – таких виродків треба просто заколоти вилами і повісити десь на паркані у їх сраних батьків…котрі таких виродків народили і виростили…Бо ж….Україна – це Європа, кажете ви? Кажіть це кожен раз після такого прикладу…кажіть-кажіть-кажіть…оскаженійте від того, але кажіть…кажіть мені, як нам слід бути в Європі, коли свої ж люди роблять те ж саме…
Ps більш детально отут
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.