И зажигааааать…XT60…

Приехала посылка с разъемами, а значит…

Значит снова можно их зажигать! В смысле спаливать..

Даже не спрашивайте, что я делал с этими силовыми разъемами -____-

 


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь