If you could change one thing

“June hello? Can you hear me
So it seems, I got lost in my dreams
Can we go back to the start
Before we grew apart and turned blue..”

Ця робота заснована на пісні гурту Starbenders – June.
Мені хотілось зробити щось тепле і літнє. Але…я звернув увагу на обкладинку до пісні, і мені захотілось зробити щось на кшталт неї. Але ж нецікаво просто скопіювати. Тому переінакшив.

Монохромне фото має одну яскраву частину, а саме очі. Чому? В тексті є слова:

“If you could change one thing, one thing
Change, one thing
What would you do?”

І я вирішив зіграти на цьому, змінивши на знімку одну річ. Мені не сподобалось, як вони виглядали в натуральному кольорі тож я, дещо, їх змінив. Сама ж пісня відповідає, трішки, інакше на це питання

“I’d go back to those days I spent
All alone in the dark
If I could I would
Take it back
Taken back what’s left of my heart”

Кажучи, що повернувся в часи в темряві, і забрав би частки, що лишились від серця. З іншого боку, кажуть що очі це дзеркало душі. Але душа і серце те не одне і те ж саме.

Я хотів зробити цю роботу ще кілька днів назад першим числом місяця, але…ось вона тут, зараз…


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь