Воно б і чудово було жити в регіоні, де світло не зникає після першого ж прильоту, а часом і без. Але…як є. Заї…ть – куплю пару панелей сонячних, АВРку, і заб’ю болт. Якось так, по скромному…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.