Я вмію/люблю знаходити якісь знаки (навіть там, де їх нема). Так і з цим метеликом. Він застряг між вікнами, хоча я думав що він сидить на зовнішньому вікні. Приблизно так само почуваюсь і я – наче застрягши між двох вікон. Одна половина тебе каже – ти самодостатній, тобі ніхто не потрібен. Інша каже – тобі потрібен хтось.
В загальному ж, ти просто продовжуєш сидіти між вікнами, чекаючи…якогось знаку? Не впевнений…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
