…ні, це не про. Хоча…
Блукаючи по блогах на будь якому майданчику, в більшості випадків ти натрапляєш на закинуті сторінки. Що велись рік, два, п’ять, десять тому.
Загалом, все що лишиться після мене – пару томіків мертвих слів. Не більше, не…більше.
“I try to keep this pain inside
But I will never be alright..”
часом життя це просто табуретка з двома ніжками…часом хочеться здохнути більше ніж колись в інший час…єдина думка в голові в такі миті – яку найбільшу частину себе можу відрізати, щоб я це відчув. Блог? Та…єдине місце де є мої скарги. Ютуб? Ну-ну…Що він був, що немає. Вже не існує того, видалення чого принесло хоч якесь відчуття жалю.
“Твоя зброя знову в моді –
Видертись назовні,
Зображати жертву…”(с)К.Г.
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.