Треба – прикладеться!
“Вітра шум давно вже став для всіх
Найліпшей пісней, найліпшей пісней (м-м)
І собаки вчити стали
Вулицей горгони писки, горгони писки (м-м)
І за це уламками хрустять умить хребтові диски
Приліти – свисти (м-м)
Записати і крутити звуки ці в ворожих містах
Не жах, а пісня (м-м)
Тихо сплю вночі, головой не сплю
В голові страшенний срач – потім приберу
Потім виріжу усе, все наздожену Я
Втричі сили міць. Треба – прикладеться!
Тихо сплю вночі, головой не сплю
В голові страшенний срач – потім приберу
Потім виріжу усе, все наздожену Я
Втричі сили міць. Треба – прикладеться!
Ненормально бачити у снах своїх опариш фести[?]
В лайна під двісті (м-м)
Як суддя на ринзі бачу бики б’ють пики
Так стисло і так навмисно (м-м)
Ненависть догнет[?] любов до ближнього
Мішаю тісто, своїх пик тісто (м-м)
Як спечуться буду їсти пиріжок з любов’ю, злістю
Любові більше. (Ні!)
Тихо сплю вночі, головой не сплю
В голові страшенний срач – потім приберу
Потім виріжу усе, все наздожену Я
Втричі сили міць. Треба – прикладеться!
Тихо сплю вночі, головой не сплю
В голові страшенний срач – потім приберу
Потім виріжу усе, все наздожену Я
Втричі сили міць. Треба – прикладеться!”
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.