Це буде текст, котрий будуть шукати…бо ж…

Треба – прикладеться!

“Вітра шум давно вже став для всіх
Найліпшей пісней, найліпшей пісней (м-м)
І собаки вчити стали
Вулицей горгони писки, горгони писки (м-м)
І за це уламками хрустять умить хребтові диски
Приліти – свисти (м-м)
Записати і крутити звуки ці в ворожих містах
Не жах, а пісня (м-м)

Тихо сплю вночі, головой не сплю
В голові страшенний срач – потім приберу
Потім виріжу усе, все наздожену Я
Втричі сили міць. Треба – прикладеться!
Тихо сплю вночі, головой не сплю
В голові страшенний срач – потім приберу
Потім виріжу усе, все наздожену Я
Втричі сили міць. Треба – прикладеться!

Ненормально бачити у снах своїх опариш фести[?]
В лайна під двісті (м-м)
Як суддя на ринзі бачу бики б’ють пики
Так стисло і так навмисно (м-м)
Ненависть догнет[?] любов до ближнього
Мішаю тісто, своїх пик тісто (м-м)
Як спечуться буду їсти пиріжок з любов’ю, злістю
Любові більше. (Ні!)

Тихо сплю вночі, головой не сплю
В голові страшенний срач – потім приберу
Потім виріжу усе, все наздожену Я
Втричі сили міць. Треба – прикладеться!
Тихо сплю вночі, головой не сплю
В голові страшенний срач – потім приберу
Потім виріжу усе, все наздожену Я
Втричі сили міць. Треба – прикладеться!”


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь