Приблизно так я бачу різницю між нашими діячами культури і…газьмановимі і їм подібними…одні роблять, і не “топлять за війну”. Інші “топлять за війну” і “ліжуть наболєвшєє”.
Цікаво, я один чекаю всяких там “васілієв вакулєнко” у перших рядах на кордоні з Кримом? Все ж, як-ніяк, а мобілізація…обмежена…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
