Так от. Сьогодні дзвонить така задоволена маман, повідомляє що “посилка вже на відділенні”. Тобто, пост я опублікував 12, події розвивались 11. Коротше, за день (грубо кажучи) ситуація була вирішена. Залишу це на згадку..ото от “Обращайтесь в полицию и куда там ещо”
Якось в мене була стаття на цю тему. Але зараз там вона наполовину не актуальна по інформації, втім – якщо ви стали жертвою якогось шахрайства, звертайтесь напряму у Кіберполіцію за посиланням https://ticket.cyberpolice.gov.ua
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
