Пульсує в серцi твiй супермiнор..

Иногда я не могу понять одного – вдохновения нет, потому что все настолько плохо, или же все нужно сделать чтобы было настолько плохо, чтобы появилось вдохновение. А в целом речь не об вдохновении даже. Просто хочется чутка отдохнуть, но не особо понятно как, и, что более важно, от чего..

скотилася долу останняя жертва
хвилi живi б’ються об скелi мертвi
горить палає вiчнiсть в твоїх руках
я обiцяю це краще нiж у книжках
пусти на волю свiй супермiнор
серцебиття це ґрати
жити життя це грати
хардкор.. 


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь