Світ завалено сміттям…місцями людським, місцями сміттям думок. Місцями робочим сміттям. Сміття навколо нас і в нас самих. В кожній думці і в кожному кроці.
Якщо так подумати, зараз всюди такий брудний фон, котрий заважає якось жити, як би ззовні, від того всього що навколо. Ти намагаєшся, але не спроможний створити бар’єр, котрий зупинить те все лайно, що відбувається і що ще буде. І це засмучує.
Хочеться взяти і відмитись від того всього бруду. Але вода вже не допомагає…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.