Сьогодні ти граєш джаз…

..а завтра закінчились генератори. Буквально, самі гляньте:

Ще й ціна вказана на 3000 дорожче…загалом, часто буває так що я якусь дурницю купляю і воно доречно. А тут ось. Завтра, мабуть, зовсім по магазинах будуть сови у-укати…


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь