Гм…

Несподівано згадав елементі Пельтьє (так-так, це те саме, про що згадуєш о другій ночі..). Якщо не помиляюсь, ними можна отримати електрику при нагріванні. Стало цікаво, скільки можна “зняти” електроенергії, якщо закріпити їх на…трубі димоходу твердопаливного котла! О,о


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь