Коли зі всіх пісень сподобалась одна – то не погано, то значить що вона дійсно сподобалась. На жаль, інша творчість не моя, але ця того варта..це той самий випадок, коли текст як текст сирий…але якщо додати музику, відеоряд (котрий нижче)…воно стає тим, що мало б звучати на радіо. З всіх пісень, що в них вийшли – ця досить приємна..
Давай відпускай таксі – воно тобі треба
Адже я купила сьогодні білизну кольору неба
У ньому є космос, у ньому ракети…
І космосу байдуже хто ти, і де ти..
І ми летим вище, ми летим вище..
Хочеш ще?..
Ми летим вище, ми летим вище..
Хочеш..ще?..
А я майстерно, псую тобі нерви
Так можна спіймати Мак Конагі і
Тримати його за обидві ноги
Майстерно…яка же я стерво
У тебе парфюм від Армана Базі
Що було в таксі – залишилось в таксі..
Ps те саме відчуття, коли герой кінця кліпу це ти, коли закінчилась ця пісня, і ти розумієш що основна творчість гурту інша…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.