Атататата!!! Продовжувати читання Іпаааааааааааааааать….!!!
Позначка: Linkin Park
Часів Метеори…
Наткнувся сьогодні на кліп. Вийшов вчора, зроблений за допомогою “нейромережі”. Не випущений раніше трек…
Цікаво, що поки я сам намагаюсь якось зібрати щось все ще живе по околицях, світ йде вперед, і років через 3-4-5 Честер буде виступати у вигляді нейрообразу, його голос буде копіювати нейромережа, а якийсь нейромонах (недайбоже) буде писати гурту нейротексти.
Виглядає цікаво. Саунд часів Метеори чи десь поруч (смішно. В голові заграла “фром зе топ то зе боттом”, не міг згадати звідки вона, точніше що за трек, а це з Гібрід Теорі, бо Метеора була пізніше, але ж, але ж…Форготтен).
Вічна дилема – чи хотів би я, щоб зіпсувались Orange House, а не просто перестали бути колективом? Щоб щось випустили, але те що було б “не на часі”. Мабуть, що ні. Зараз моє відношення до творчості LP таке, що я радий що щось виходить. Навіть додав трек до списку відтворення Ютуба, але…мабуть це саме те місце для “але ж, але ж…”
Переосмыслить…
Слушая Метеору…