Ми з тобою удвох проти світу й не згодні, що за стінами цими є інші світи…

2532a2f6bbd67a3e12033d8e3f9b18ed
#музика

Щось в цьому є…

“Тут такі зими, що до весни
Простіше проспати, ніж її дочекатись,
Пам’ятаєш кімнату, де ховалися ми,
Ці шпалери пожовклі й сорочки картаті?..
Пам’ятаєш мене?.. Я сміявся тоді,
Місто снігом грудневим за ніч засипало,
Я ніколи не був щасливішим і ти
Не казала “Люблю!”, просто мовчки кохала.

Ти за мною немов за стіною!
Зупини цей розхристаний час…
Кілометри летять за спиною… –
Я би все повернув й таких нас!

Тут такі зими, батареї холодні,
За вікном уночі грізно стогнуть дроти…
Ми з тобою удвох проти світу й не згодні,
Що за стінами цими є інші світи…”

Тю…так це їхнє… о,О

2c4a6ad2918a600ee044bde6987ad45f2-min
#музика

“Ой люди-люди, істерія така
І Манхеттен і Бруклін танцює гопака.
Топ-менеджери Apple і вся богемна туса
Знімає вдома кеди і одягає вуса.

Вуса в козака, шаблюка металева,
І навіть сама Британська королева,
Щоби діти не хворіли і віскі не скисало –
Носить у короні шматочок сала.

І красиво, все у нас красиво!
Подивись направо, подивись наліво:
Чарівні дівчата і парубки хоробрі –
Все буде добре, все в нас буде добре!”

Грохоцький+Кант=<3

43
#кхе_кхе #музика

Є такий виконавець Ігор Грохоцький. Є в нього пісня зі словами “Я люблю холодні пори року, коли лежиш біля мене збоку”.
Є така пивна ресторація – Кант у Рівному. В котру ми все сподіваємось якось попасти.

І от спочатку я бачу цей пост про Закарпатський бограч і те, що його рекомендують “саме в цю холодну пору осені”. А потім цього самого Грохоцького.

В голові починає грати “Я люблю холодні пори року, коли бограч біля мене збоку…”

Важко бути мною, егеж…

І друга…

0efe7d3c8ef9ef2397724600bb0edd76
#думки #музика

“Я порожня, я подовжу
Твій кредит на кров і воду,
На тепло, що я проводжу,
Тільки будь зі мною довше…”

я хотів емоцій, але вони не ті. І от сижу собі «Красівий я в мєдном чайнікє», і розмумію що не розумію чого хочу. Звідки цей сумбур сприйняття і перемінливіх настроїв? Я не скидую все на осінь, хандру, депру. Мені подобається осінь – є що знімати.

Може невірне налаштування, і..мені потрібно менше людей? Всі сили пустити у творчість і буденну роботу? Можливо.

Ніколи не буде так як я хочу. Ніколи люди не будуть в той час такими, а в цей іншими. Ніколи я не зустріну тих, з ким буду бачитись більш менш часто і кого я буду хотіти бачити. І з цим треба вчитись жити і привчати себе до цього. Тренерувати…

Одного дня я з’їду з глузду через всі ці тренерування і трапиться шось погане, але зараз я цілком спроможний власними силами більш менш контролювати своє сприйняття речей, гнів, і інші плюшки що йдуть зі мною комплектом.

Епічно мати людей у близькому середовищі з тими самими іменами, втім котрі скоріш лікують, ніж травмують.

Уііі…+1. Залиште решті ці кліше… :)

88ae9f13229abac903cfa8b4b6f3fc18
#музика

Красивий жест вбереже
Усі мої відбитки,
Такий сюжет,
Я не люблю розповідати звідки.

Залиште решті ці кліше,
Слова – сміття
Для мене він завжди лише –
Хлопчик для серцебиття!

Як дають, то бери, якщо б’ють, то біжи, кричи :)

il_570xN.1390836606_rx28
#музика

Актуально, йопта! 🙂

“Я точно знаю в тебе тато влучний мисливець
Я знаю твоя мама точно замвоєнкома
Чому, скажи мені ти в жахливих снах не наснилась
Навіщо нас тоді спільний дружбан познайомив.
Якби мені тоді дали один тільки натяк
Я б замість Люсі називав тебе завжди Надя
Тепер благаю відпусти, не хочу, не треба
Ми родичі, я наполягаю, що я твій дядя.

Хвилюватися немає причин, як дають, то бери
Якщо б’ють, то біжи, кричи.
Технологія проста: ким би ти не став
Зранку встав, присідай до ста і читай устав.
Телебачення і в день і в ночі
Дорогі глядачі, нам сюди надішліть листа
Ми його тут покладем в лото трон
Ви програли, пардон, селяві, і живіть до ста”

Ти не впізнаєш мене, в мене кольорові сни тепер…

30d762072d8797cfb1812b1a9431f5ea
#музика

“Скільки думок, скільки непрошених
Скільки зерна та й не пророщено
Скільки машин назавжди зламаних
Скільки людей на моїй пам’яті”

Сиджу, знову згадую людей. Захотілось чогось такого написати від себе. Від себе нічого не вийшло, але згадав що вчора в Дайрях наткнувся на нову композицію. Одразу захотілось почути її наживо, бо думається, що наживо має звучати досить круто.
Мабуть в ній сказано навіть більше, ніж міг би сказати я. Кому? Собі…

Люди встають і одягаються
Люди назад не повертаються…

Крик

f30d8e5825f65f273b3d59b629d48112—digital-art-photography-dark-art-photography
#музика

“Сум, біль,
Я закриваюсь часто в своїй голові.
Твій бій,
Запрошуєш коритись руки у крові.
Наш гнів
Використовують уміло проти нас,
Мій спів
Розпалює вогні, а я погас,
Терпи, тримай, стисни зуби.

Знай, всередині мене давно йде війна,
Знай, знай, знай.
Втратив голос, закричав та лопнула струна
Грай, грай!”

Де ти знайдеш?..

910276-bigthumbnail-min
#музика

І хоча вона тут виє, місцями, як Кароль в пісню Бумбокса, втім, на подив, оригінал мені сподобався більше, аніж варіація на тему… 🙂

“Я можу помилятись,
Але ти, певно, бачив
Крила за моїм плечем.
Я схильна не схилятись,
А це для тебе значить,
Що ти від мене не втечеш.

Де ти знайдеш такого ангела, як я?!
Ангела, як я, ангела, як я,
Ангела…”

Хм…+1

95dc1c118fe6a9eebec92587c77881f8
#музика

“Маленькі дівчата виростають
В великих і злих жінок
І ті що найгірші з них
Не виходять з моїх думок
Скидають блискучу шкіру
Декілька днів підряд
З’їж моє серце відріж мої крила
Впусти в мою кров свій яд…”

Вхідний сплачено. Проходьте, будь ласка, розміщуйтесь, раді вашому візиту..