Якщо так подумати, то моє життя, все ж таки, стало пов’язаним з хімією. Не візьмусь о пів на четверту рахувати кількість за рік, але…частково то Хондроітін з Глюкозаміном. Частково то Амітриптилін. Частково то Омепразол з Домперидоном. Частково Метамізол натрію (Спазмолгон). Я можу сказати “диви! Я можу без пігулок!”. Але щось мені то нагадує той чорний анекдот, де “- Мама, мама, диви! Я їду без рук! (через хвильку, з-за повороту) – Мама, мама, диви, я їду без ніг!”.
Смішно, але я задоволений. Чим? Тим, що хоч в чомусь я відповідаю самосприйняттю. Бо ж я можу мати нервові зриви, але я вважаю, що я “недостатньо працюю”. Я можу не мати грошей на те, щоб щось замовити, але вважати що “треба шукати товари”. Завжди здається, що ти недостатньо відповідаєш чомусь, щоб сміливо заявляти, що те в тобі є. Зараз я можу сказати “дивіться, я можу без хондропротекторів!” але ця гумореска може закінчитись за місяць-два…
Що мене дійсно бісить, так це кількість грошей, скільки йде на підтримку моєї життєдіяльності. Навіть якщо викреслити ідею самознищення, я не дуже розумію, якщо в 33 в тебе стільки ліків, то що буде в 40? Чи, недай боже, 50?..


