Вопросами – “Как стать теми, кого мир хотя бы ждет?”..

Таки нарив студійку…і де б ви думали? На Саундклауді…це той випадок, коли натикаєшся на “Керуак”…гм…десь я чув це ім’я…а, так…точно..це ж!.. Продовжувати читання Вопросами – “Как стать теми, кого мир хотя бы ждет?”..

Сниться. Як дістала ця війна!..

Кліп вийшов 17 жовтня 2014…це про “девибули8років”.. Продовжувати читання Сниться. Як дістала ця війна!..

Це все просто мій стиль.. (>_<)

Є речі, за які я себе питаю “і як тобі потім не соромно?”. Продовжувати читання Це все просто мій стиль.. (>_<)

І про прив’язаності

Гм..наштовхнувся на досить цікавий запис. Як завжди – міряю по собі. Продовжувати читання І про прив’язаності

“..дайте нам спокій від ваших щоденних атак..”

До речі, забувся за неї. Нагадую собі. Замислитесь – 2007 рік. Тобто альбом 2007 року.. Продовжувати читання “..дайте нам спокій від ваших щоденних атак..”

Бізнес квітне

Якщо так подумати, в мене дивний пасивний дохід з блогу. Ну, або ж, з Ютубу. Тут коли як пощастить.

Справа в тому, що за останній рік до мене кілька разів звертались – хтось по ремонту стілусу до графічного планшета (з ролика на Ютубі), хтось по ремонту зубної щітки звідти ж. І от, якби не ці публікації, цього б відклику не було. Розмірковую – я вже продався, чи ще ні?..

Мабуть, слід розділяти відносно головної цілі. Моя ціль – донести корисну інформацію, з якою я стикнувся. Часом сам до неї ж звертаюсь. Як от коли ремонтував останню камеру – дивився по своїй інструкції, де гвинти приховані на ній. В іншому…мабуть просто приємно, коли до твоїх (не прямих) послуг звертаються.

Якщо виходити з думки, що кожна людина має свою специфікацію і напрямок роботи, мабуть мій напрямок це сфера обслуговування. Не в кафе, але по техниці. Найбільш вдало я себе проявив саме в цьому напрямку. Паралельно з цим напрямком йде торгівля. Хоча з моєю “соціальністю” то, скоріш, “метод від протилежного”.

Відчуваю себе конструктором, котрий лежить на столі, певні деталі напів-зібрані, інші лежать аби як. Лишилось це все зібрати до купи..ну от…знову музичний тріп…

“..Зібрати би до купи
Скласти з них мозайку
Але чомусь так тремтять руки..”

ви як хочете, а я пішов слухати…

 

Наче знов 2004-2005..

Дивно, але саме ця версія з цим кавером віднесла мене в той далекий не пам’ятаю який…тоді по Радіо Maximum грала вона і ще якась…котру якось знаходив, а потім так і не зміг. Не суть важливо…

Мабуть, просто дивно, коли кавер народжує спогади. А ще у них мерч кайфовий…

а загалом…в них і своя творчість непогана. Зацініть..